• tayyip erdoğan ın apartman yöneticisi olması

  7.
  Apartmanda sigara içmeyi yasaklardı.
  1 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 • androidli telefonların tip özürlü olma gerçeği

  ?.
  Android hayranı olan benim anlayamadığım bir durumdur.Teknolojisi için o kadar paralar harcanırken nasıl olurda her seferinde bu kadar tipsiz aletler yaparlar?
  -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 • türklerin hakaret etmeden tartışmayı becerememesi

  ?.
  Maalesef biz Türklerde son derece sık görünen durumdur. Bizim gibi düşünmeyen herkes salaktır, aptaldır,maldır. Hepsinin anasını avradını öpmek gerekir.Bizim herseyi doğru bilmemize rağmen aynı havayı soluduğumuz malların bir boktan anlamamaları şaşırtıcıdır. Acilen aşağılayarak ve hakaretle doğru yolun gosterilmesi farzdır.
  4 -2 ... dinsiz kitapsiz kafir
 • asgari ücretle 3 çocuklu ev geçindiren baba

  10.
  3 taneyi neyine guvendinde doguttun diye kendine sorulmasi gereken babadir.
  ... dinsiz kitapsiz kafir
 • pınar kalkancı

  14.
  Asil soyadi kaldirici imis.
  1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 • orospu ile eskort arasındaki fark

  5.
  Biri sikilmekten baska bir sike yaramaz, digeri ise egitimlidir, yabanci dili vardir, entellektueldir, bir toplantiya, bir baloya giderken koluna takip goturebilecegin bir kalitesi vardir. Gece olunca yatakta orospu ile ayni islevi gorur, o ayri. Yani sonucta her escord orospu olabilir ama her orospu escord olamaz.
  1 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 • telefon için 300 tl den fazla verenler

  ?.
  Kendini çok akıllı sanıp cepte 5 kuruş parası olmayan, hatta işsiz olma ihtimali bile olan kişilerin keriz olarak tanımladığı kişilerdir ki, o keriz sanılan gruba bende dahilim. Aslında o telefon maskesi altında saklanan küçücük bilgisayarın is hayatında ne kadar faydalı olduğunu, o faydalar sayesinde fiyatının devede kulak kaldığını anlatırım ama sabah sabah gereksiz bir detay olur diye girmiyorum.
  4 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 • sevgilinin evinde olunmak istenen nesne

  15.
  Hala kimsenin "vibratoru olayım" demedigi başlık.
  ... dinsiz kitapsiz kafir
 • sözlük yazarlarının favori şehirleri

  160.
  Amerikasindan, avrupasindan, singapurundan taaaaaaaa Filipinler'ine e kadar gittim, istanbul'un güzelliğini hiç bir yerde görmedim.
  ... dinsiz kitapsiz kafir
 • hayatı boyunca sevişmemiş insan

  4.
  Elleri nasir tutmus insandir.
  ... dinsiz kitapsiz kafir
 • baba

  753.
  Anneye cok kotu seyler yapan kisidir. Benim ortaya cikmamda bu faliyetlerin sonucudur.Ayrica hayatta" Anani s... !" demeye hakki olan tek kisidir.
  1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 • hazreti muhammed in ayakları

  6.
  Adam sonradan tapilmasin diye resmini bile yaptirmamis, biz hale yok ayak iziydi, yok sakaliydi, yok hirkasiydi diye ugrasiyoruz.
  3 ... dinsiz kitapsiz kafir
 • iphone 5

  314.
  Goruntu olarak on numara olmakla beraber kullanimda çok sıkıntılı telefon. Problem telefonda degil , ios te. Sokayim ben onun stabilligine. Mesela ben isim gereği bütün telefon konuşmalarımı kaydederim. Ustelik bunu otamatik olarak ve karşı tarafa belli etmeden yapıyor androidli telefonum. Ha yasalmış, yasal değilmiş orası ayrı. Yemişim yasallığını. Kaç kere gotümü kurtardı. Adam kalkıpta ben sana oyle değil böyle demiştim dediğinde buluyorum kaydı, mosmor oluyor adam. Hadi gelsinde yapsın ios..... Onun dışinda veri transferi olsun daha birçok şeyde android çok daha esnek. Zaten sırf o soktuğumunun itunes i yüzünden kırasım geliyor karımın ipadını. O yüzden istediği kadar fiyakalı olsun, değil iphone %,15 bile olsa ı-ıh.
  ps yüksek bilgisayar mühendisiyim, kimse kalkıpta ne konuştuğunu bilmiyorsun demesin. çok pis kafa atarım.
  3 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 • turan dursun

  199.
  22 yıl evvel öldürülen ama hiç ölmeyen büyük insan, gerçek bir özgürlük savaşçısı. Din denilen kavram dünyanın en büyük rant sağlayan kavramı oldukça her zaman öldürüleceksin, her zaman anlanmamana uğraşılacak. Ama bir gün.........
  1 -2 ... dinsiz kitapsiz kafir
 • recep tayyip erdoğan diyen papağan

  10.
  sonunun inek ve kazla aynı olma ihtimali çok yüksek bir kustur.
  ... dinsiz kitapsiz kafir
 • tanrı düşüncesinin ortaya çıkış nedeni

  7.
  Babamın çok kullandığı bir tabirle rahatın göte batma durumudur.
  ... dinsiz kitapsiz kafir
 • meme dekolteli bankacı

  6.
  Çaktırmadan cep telefonu ile resmi çekilir. Evde otuzbirin zevkine zevk katar.
  -2 ... dinsiz kitapsiz kafir
 • leyla ile mecnun vs işler güçler

  20.
  işler güçler daha Kreatif, daha yaratıcı esprilerin olduğu bir dizi. Leyla ile mecnunsa her bölümünde aynı esprilerin değişik versiyonlarının yapıldığı bir dizi.
  2 ... dinsiz kitapsiz kafir
 • bedelli askerlik

  520.
  Herkesin hayalini süsleyen ama herkese tanınmadığı için ciğere ulaşamayan kedilerin bir ton laf söylediği hak. Ulan biraz dürüst olun. Herkesin paralı yapmaya hakkı var dense herkesten önce siz koşarsınız o hakkı kullanmaya. 1,5 yıl yaptığınızda ne oldu? Vatanımı kurtardığınız? Günde 8 saat sıraya gir, saga dön, sola dön,komutanın özel işlerinde amelelik yap. Vs vs... gerçek vatan hizmetini birtek sınırdakiler yapıyor, onlarda çok istediklerinden değil, seçme şansları olmadığından. Şurda üç kişiyiz, birbirimizi biliriz. Bırakın hikaye anlatmayı.
  3 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 • yurt disi gormeden turkiyeyi kiyaslayan vatandas

  ?.
  Kendileri had safhada coktur. Turkiye disinda hicbir ulke gormedigi halde turkiyeyi ve turkiye ile ilgili herseyi olumlu-olumsuz elestirir. Turkiyede yapilan bircok seyi turkiyeye ve turklere mal eder.
  (bkz: guvenlik seridini kullanan maganda)
  (bkz: biz adam olmayiz)
  (bkz: kaldirima parketmek)
  (bkz: biz aslinda acayip zekiyiz)
  (bkz: dunyanin en guzel ulkesinde yasiyoruz)
  1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 • yeni şeyler getiriyorum